Uzun yıllardır sektördeki yerini her gün biraz daha sağlamlaştırarak hizmetlerini sürdüren Abay Ambalaj olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm ambalaj ürünlerinde sizler için en iyi  üretimi yapmayı hedefliyor ve kendini sürekli olarak geliştiriyoruz. Abay Ambalaj ürettiği çikolata kutuları, hediyelik kutular, lokum kutuları ve diğer ambalaj ve kutularda kendine özgü kaliteli üretimleri ile sektörde ilk tercihiniz olmaktan mutluluk duyuyor. Tamamen titizlikle, ihtiyaçlarınızı tam manasıyla karşılayacak el işçiliği ile olan her türlü kutularınızın temini için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Her çikolata kutusu biliriz ki özel bir ana eşlik edecek, bu bilinçle özel olarak ürettiğimiz kutuları Kayseri Toptancılar Sitesi' ndeki yerimizce sizin için büyük titizlikle yapıyoruz. Birçok firmanın da tercihi olan çikolata kutularımız içerisindeki ürünü tükettikten sonra saklayabileceğiniz kalitede ve özende üretiliyor. Hedefimiz içerisindeki ürün bitse de evinizin veya iş yerinizin güzel bir köşesinde sergilenebilecek ve sonsuza dek saklanacak çikolata kutuları tasarlamaktır.

 

İhtiyaçlarını tedarik ettiğimiz birçok firmayla birlikte vizyon yelpazemiz daha çok gelişti ve büyük başarılara imza attık ve de atmaya devam edeceğiz. Çikolata kutusu için yaptığımız isteğinize özel üretimlerle de öne çıkmaktan keyif duyduğumuz koleksiyonlarımız sayesinde lüks hediyelik kutu anlayışı Abay Ambalaj ile tamamen değişti. Tüm üretimlerde sıradanın dışına çıkarken siz değerli müşterilerimizin istek ve görüşlerini ilk sıraya koyuyoruz. Özel günlerinizde, hediyelerinizde veya firmanızın ihtiyaçlarında önem arz eden çikolata kutuları üretiminde Kayseri' de Abay Ambalaj ilk akla gelen ambalaj firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli ve en şık malzemeler kullanılarak üretilen kutuları birçok alanda kullanabilir, günlük hayatlarınızda da tercih edebilirsiniz. İster lokumlarınızı servis edin ister rengarenk makaronlarınızı, isterseniz çikolatalarınızı… En iyisi ve en özeli bizim olsun diyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

 

Abay Ambalaj, Sivas Şarkışla' da bulunan fabrikası ve Kayseri Toptancılar Sitesi' ndeki tesisiyle ister telefonla ulaşmanız ister yerimize gelip görüşmeniz ve sipariş vermeniz için sizleri bekliyor.

 

Abay Ambalaj tüm ambalaj, kutu gereksinimlerinizde Kayseri' de ve İç Anadolu' da hatta tüm Türkiye' de yanı başınızda.

Çikolata Kutuları Fiyat İste 0 352 245 24 65