Abay Ambalaj, müşterilerinin market poşeti ürünleriyle ilgili taleplerini ihtiyaçları doğrultusunda, istenilen ölçülerde ve niteliklerde üretim yapmaktadır. Tüm ambalaj ürünleri, market poşetlerini Abay Ambalaj Sivas Şarkışla’ daki fabrikamızda üretmekteyiz. Ulaştırma tesisimiz ise Kayseri Toptancılar Sitesi’ dir. Abay Ambalaj, müşteri talepleri doğrultusunda istenilen  ambalaj malzemesini  söz verildiği zamanda ve şartlarda sunmayı ilke edinmiştir.

Market poşeti, atlet poşet, hışır poşet; tüm market, bakkal, manav gibi küçük işletmelerin kullandığı, son derece kullanışlı gündelik kullanıma göre üretimi yapılan ve baskılı baskısız çeşitleriyle sunulan ürünlerdir. Market poşeti ihtiyaçlarınız, atlet poşet veya hışır poşet talebinizi Türkiye’nin her yerine en hızlı şekilde gönderiyor taleplerinizi karşılıyoruz.


Atlet poşet olarak da bilinen hışır poşetlerin genel anlamıyla kullanımı halk dilinde market poşetidir. Market poşetleri ekmekten,sebze ve meyveye kadar alışverişlerinizde kullandığınız ürünlerin taşımak için kullandığınız naylon poşetler olarak gündelik hayatımızda sürekliliğini koruyan bir malzemedir.

Market Poşeti Fiyat İste 0 352 245 24 65