Streç Film ürünlerimiz ile bardaklarınızın ağzını sararak sıvıların dökülmesini önleyebilirsiniz. Sandviçlerinizi sararak hijyenik ve taze şekilde koruyabilirsiniz. Kahvaltılık ürünlerinizi çok pratik şekilde sarıp taze saklayabilirsiniz. Streç Film ile tüm gıdalarınızı daha uzun süre taze tutabilirsiniz. Mikrodalga fırınınızda süratli, homojen, derinlemesine ısıtma sağlamak için kullanabilirsiniz.

Gıdalarınız nemini kaybetmeden, kurumadan ısınacaktır. Ayrıca, sulu gıdaların sıçrayıp, mikrodalga fırınınızın içini kirletmesini de engelleyecektir. Uzun süreli pişirme işlemlerinde ise, streç film ile sadece gıda kabınızın üzerini örtmeniz ve gıda ile film arasında 5 cm kadar mesafe bırakmanız gerekmektedir. Ayrıca, filmin ince bir cisimle delinmesinde ve ısınan havanın tahliye edilmesinde fayda olacaktır.

PVC streç film grubu malzemeleri otel, restoran, et işleyen fabrikalar, süt ve süt muhteviyatı işleyen ve üreten fabrikalar olmak üzere bilinmeyen birçok işletmelerinde kullanmakta olan çok amaçlı bir üründür. Gıda streç filmde kendi içinde 7 mikrondan başlayıp 15 mikronlara kadar kalınlaşan ve eni 30 cm,35 cm,40 cm,45 cm olarak 75 cm ene kadar olan ebatlardadır. Streç film pvc ve polietilen olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Döner streçinde gıdayla temasında sorun bulunmayan polietilen kullanılır. Abay Ambalaj, işletmenizin gereksinimi olan her çeşit PVC streç film grubu üretim ve temininde siz ve işletmenizin yanında. Pratik, hızlı, kaliteli çözümler ve sonuçlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

PVC Streç Film Grubu Fiyat İste 0 352 245 24 65