Abay Ambalaj

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Abay Ambalaj hizmetinizde. Abay Ambalaj olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. Abay Ambalaj olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinde bizimle iletişime geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Abay Ambalaj 2009 yılında Kayseri de Argıncık toptancılar sitesinde faaliyetlerine başlamış olup hızla ürün seçeneklerini genişletmiştir. Aile şirketi olan firmamız yüksek kalite politikası, müşteri odaklı hizmeti, profesyonel kadrosuyla sektördeki yerini almıştır. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Abay Ambalaj dürüstlük kalite ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle ürün çeşitlerine her geçen gün yenisini eklemektedir.

Özel Baskılı Ambalaj ve Hazır Ambalajlarda Güvenilir Çözüm Ortağınız

Temel hedefimiz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini pekiştirerek doğaya daha az zararlı doğal maddelerden oluşan tüketici memnuniyetini göz önünde bulundurarak hızlı güvenli ve ekonomik çözümler sunmaktır.

Her şeyden önce biz işimizi gerçekten severek yapıyoruz işimizde daha iyi olabilmek için sürekli araştırıyor yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz disiplinli ve programlı çalışarak bahane değil çözüm üretiyoruz.

Vizyonumuz

Abay Ambalaj olarak ambalaj sektöründe öncü bir konumda bulunmayı hedefleyerek, sürekli yenilikçi ve sürdürülebilir ambalaj çözümleri sunarak geleceğe yönlendirmektir. Yenilik ve teknolojiye odaklanarak müşterilerimize modern ve etkili ambalaj tasarımları sunmayı amaçlıyor, çevresel etkileri en aza indirme ve doğal kaynakları koruma adına sürdürülebilirlik ilkelerine tam bir bağlılıkla hareket ediyoruz. Küresel etki ve liderlik misyonumuzla hem müşterilerimize değer katmayı hem de ambalaj sektöründe standartları belirleyerek dönüşüm sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

Çevre dostu ve inovatif ambalaj çözümleri ile müşterilerimize değer sağlamak ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktır. Doğal kaynakları koruma ve çevresel etkileri en aza indirme amacıyla, sürdürülebilir malzemeler kullanarak üretim süreçlerimizi şekillendiriyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, yaratıcı tasarımlar ve fonksiyonel çözümler sunarak müşteri beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda, çevre bilinci ve eğitim konularında toplumsal farkındalık oluşturarak sürdürülebilir tüketim alışkanlıklarını teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Ambalaj sektöründe liderlik yaparak, çevresel sorumluluğumuzu yerine getirme misyonumuzun temelini oluşturuyoruz.