Pudralı ve Pudrasız Lateks Eldivenler

Genel Bilgiler
Lateks alerjisi de kullanımı kadar yaygın bir durum. Fakat lateks eldiveni her sektörde rahatlıkla kullanmak artık sizin elinizde.

Çünkü, lateks alerjisine karşı korkmadan yaptırabileceğiniz aşısı sayesinde artık korkulacak bir alerjiden de çıkmış durumdadır. Lateks eldiven alerjisinde görülen durumlar; elde kızarıklık, şişme gibi etkiler. Bu etkilere maruz kalmamak için tek yapılacak lateks alerjinize karşı aşıdır. Pudrasız lateks eldivenlerde zaten alerjik reaksiyonlar yaşanmazken, pudralı lateks muayene eldiveni kullananların bazılarında pudradan dolayı ellerde bir çeşit alerji (pudra alerjisi) veya rahatsızlıklar oluşabilir.

Pudrasız lateks eldivenleri hem bu tip alerjinin engellenmesi, hem de kullanım alanında pudranın olmaması sebebiyle tercih edildiği yerler (tüp bebek merkezleri, kadın doğum vs) için üretilmiş eldivenlerdir. Bu eldivenler de adından anlaşılacağı üzere lateksten (doğal sıvı kauçuktan) imal edilmiştir. Yumuşaklığı ve esnekliği sayesinde kullananın eline uyumu üst seviyededir. Parmak uçlarında fazla his kaybına sebep olmaz.

Esasen lateks dediğimiz madde, doğal lastiktir ve de tamamen organik ve sağlıklıdır.

Alerjisi olmayan kişilerinde her eldiveni bir sefer ve tek işte kullanması hijyen açısından önemlidir; ve pudra yardımı ile Lateks eldiveni rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz piyasada pudralı şekilde satılan lateks eldivenlerden temin edebilirsiniz. Abay Ambalaj Kayseri’ de bu pudralı ve pudrasız Lateks Eldivenlerin üretiminde ilk sıradadır.

En uygun lateks eldiven nereden alınır sorunuzun cevabı: Abay Ambalaj. Fiyat uygunluğunun yanı sıra, müşteri memnuniyeti, beğeni açısından da Kayseri’ de güvenle tavsiye edebileceğimiz ilk ve tek ambalaj firması Abay Ambalaj’ dır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz sayıda en iyi pudralı ve pudrasız lateks eldiven siparişlerinizi Abay Ambalaj’ a verebilirsiniz.

Dünyada kabul gören sağlıklı bir ham madde olan lateks tamamen doğaldır.
Kategori: Genel Bilgiler
Etiket: Lateks Eldiven, Latex Eldiven, Pudralı Lateks Eldiven, Pudrasız Lateks Eldiven
Sonraki yazı
Ambalaj Nedir?
Önceki yazı
Lateks Eldiven Nedir?