Pizza Kutusu ve Pide Kutusu

Sektörel Haberler

Kaliteli pizza kutusu ihtiyaçları yüksek orandadır. Pizza kutularını özel ambalaj firmalarından temin eden pizzacılar, istek ve ihtiyaçlarına göre pizza kutusu siparişini Abay Ambalaj’dan verebilirler.

Abay ambalaj, her türlü pizza kutusu ve pide kutusuna baskılı ve baskısız imalat hizmetini yüksek kalite ve memnuniyetle vermektedir. Abay Ambalaj’ da üretilen pizza kutuları, hava delikleri açılarak üretildiği için, pizza kutusunun içerisindeki pizzaların hamurlaşması engellenmiş olur.

Pizza kutularında genellikle tercih edilen baskı türü ofset, flekso ve normal baskıdır. Pizza kutularının maliyeti kullanılan baskı yöntemi ve üretim için verilen sipariş miktarına göre değişse de Abay Ambalaj’ da en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Pizza kutuları için firmamızda yaygın olarak kullanılan ölçülerin hazır kalıpları mevcuttur. Müşterilerimiz kalıp masrafını ekstra ödemeden bu ölçülerden faydalanabilirler. Baskı için tüm pizza kutularından klişe ücreti talep edilmektedir.

Pide kutusu ise, hazır yemek sektöründe kebapların, pidelerin ve lahmacunların tüketiciye sıcak ve güvenli şekilde ulaştırılmasını sağlayan kutulardır. Bu pide kutularının imalatında da ilk akla gelen ambalaj firması olan Abay Ambalaj hem Kayseri hem çevre illere uygun fiyatlarla hizmet verir.

Kebap ve pide kutusu üretimi ofset veya flekso baskılı olarak yapılabilir. Kebap ve pide kartonu, kendinden kurmalı kutu modelinde yapılır. Kebap ve pide kutusu ölçüsü; boy, en ve yükseklik olarak, kapalı halde iken tespit edilir. Ayrıca kebap ve pide kolisi olarak da adlandırılan pide kutuları, hava delikleri açılarak üretilir. Böylece pide kutusunun içerisindeki kebap, pide ve lahmacun ya da muhafaza edilen her ne yemek ise hamurlaşması engellenmiş olur.

Abay Ambalaj, Kayseri ve çevre illerde her türlü pizza kutusu, pide kutusu, karton koli ve karton kutu siparişlerinde, müşterilerin talepleri doğrultusunda hizmet veren sayılı ambalaj firmalarından biridir.

Her koli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Abay Ambalaj’da özel üretilir. Pizza ve pide kutularında istenilen her ebat, baskı ve kesim uygulanır. Abay Ambalaj’ da üretilen tüm ürünler, depolama, istifleme, nakliye ve pazarlamaya elverişli olarak üretilir. Pizza ve pide kutularının imalatı ve siparişi için Abay Ambalaj’ ı arayarak size özel fiyatlardan yararlanın.

Kategori: Sektörel Haberler
Etiket: Pide Kutusu, Pizza Kutusu
Sonraki yazı
Marketlerden Naylon Poşet Kalkacak
Önceki yazı
Ambalaj ve Çevre